Business Process Engineer – Kramp Recruitment

door Kramp
maart 15, 2024

Business Process Engineer

#REQ0012505

Szukamy osoby, która codziennie będzie kierować kontrolą, analizą wydajności i koordynacją procesów i projektów biznesowych w naszym innowacyjnym Shared Service Center. Oferujemy fascynującą rolę w świadczeniu usług finansowo-księgowych dla Grupy Kramp w Polsce i Europie.

Główne zadania:

  • Wsparcie wszystkich klientów i pracowników Centrum Usług Wspólnych w kwestiach analitycznych, technicznych i procesowych
  • Ocena usprawnień procesów proponowanych przez biznes oraz ich wdrożenie
  • Prowadzenie projektów w ramach SSC na poziomie lokalnym i globalnym
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań, usprawnień i standaryzacji
  • Budowanie dashboardów (np. Tableau łącznie z przygotowywaniem źródeł danych)
  • Tworzenie i utrzymanie raportów
  • Ścisła współpraca z innymi członkami Zespołu Zarządzania Projektami, Process Expertami i Menedżerami Operacyjnymi w wprowadzaniu usprawnień w procesach zarówno funkcjonalnych jak i technicznych
  • Uczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji opisującej procesy
  • Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Biegła znajomość narzędzi do raportowania MS Excel wraz z dodatkami Power i VBA
  • Umiejętność budowania raportów na bazie Google Big Query
  • Biegła znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość procesów (z zakresu Finance) AP, AR, R2R – mile widziana
  • Znajomość metodyki BPMN poparta doświadczeniem w mapowaniu i opisywaniu procesów będzie dodatkowym atutem
  • Sector
    Handel en dienstverlening
    Bedrijfsgrootte
    > 500 medewerkers
    Telefoonnummer
    0315-254299 0315-25**** Toon
    Locatie
    Varsseveld